O firmie

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami oraz informacjami dla pacjentów odwiedzających gabinet:

1. Zaleca się kontakt telefoniczny jako preferowaną formę umawiania wizyt.

2. W dniu poprzedzającym wizytę należy wykonać pomiar temperatury ciała – wizyta może odbyć się, gdy temperatura jest niższa od 37,3 st C.

3. Prosimy aby do gabinetu przychodzić we własnych maseczkach ochronnych.

4. Pacjenci proszeni są, aby umyć zęby przed przyjściem do praktyki ( aby nie wykonywać tej czynności w toalecie dla pacjentów ).

5. Pacjent po wejściu do recepcji pacjent proszony jest o zdezynfekowanie dłoni.

6. Pacjent nie może niczego dotykać zarówno w recepcji, jak i w gabinecie.

7. Wizyta oraz czas przebywania w recepcji powinny być możliwie jak najkrótsze

8. Pacjent powinien wchodzić do poczekalni bez osób towarzyszących za wyjątkiem pacjentów niepełnoletnich wymagających obecności rodzica/opiekuna.

9. Prosimy, aby na wizytę do gabinetu stomatologicznego zabierać jedynie najpotrzebniejsze rzeczy osobiste.

10. Preferowaną formą płatności są płatności bezgotówkowe (np. karta płatnicza, BLIK)

11. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów zaleca się, aby osoby z grup ryzyka tj.
- powyżej 65 roku życia

- z chorobami współistniejącymi: choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, choroby układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze

- pacjent zażywający leki obniżające odporność organizmu

ustalały termin wizyt stomatologicznych po ustaniu epidemii.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy:stomatologiadolinscy@gmail.com. Życzymy dużo spokoju, a przede wszystkim zdrowia. Zróbmy wszystko by chronić siebie i swoich bliskich.

Jako specjalista ortodonta diagnozuję, leczę i zapobiegam powstawaniu wad zgryzu. W relacjach zawodowych, jak i prywatnych możliwość szerokiego uśmiechania się bez kompleksów oraz obaw o wygląd daje poczucie komfortu i pewności siebie. Aby zapewnić pacjentom długotrwałą radość z osiąganych efektów, stosuję sprawdzone metody oraz kompleksowe podejście do leczenia wad zgryzu. Leczenie prowadzone jest w przyjaznej atmosferze, a pacjentom staram się poświęcać jak najwięcej czasu i uwagi. Każdego z nich traktuję indywidualnie.
Podstawowym celem leczenia ortodontycznego jest poprawa estetyki twarzy i zębów oraz zapewnienie prawidłowych czynności, takich jak: żucie, mowa, połykanie i oddychanie. Wady zgryzu mogą zakłócać estetykę twarzy, a nieuszeregowane, krzywo ustawione zęby mogą być przyczyną nieśmiałości i stanowić barierę w kontaktach z otoczeniem. Ponadto wada zgryzu może prowadzić do nieprawidłowego ścierania się zębów, utrudnień w czynności żucia, przeciążeń przyzębia oraz zaburzeń czynnościowych stawów skroniowo-żuchwowych. Punktem wyjścia w planowaniu leczenia ortodontycznego jest analiza skupiona na osiągnięciu dla pacjenta największych korzyści estetycznych oraz zdrowotnych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
http://www.dolinscy.pl